Gemmae Ratlerrimus

Hector & Insolito – zawodowo :)

Wakacje były czasem laby zarówno dla mnie jak i dla naszych Chłopców. Hector ukończył młodzieżowy championat Polski w wieku 11 miesięcy, więc postanowiliśmy troszkę odpocząć i wrócić po ukończeniu 15 miesiąca. W tym czasie troszkę zwiedzaliśmy , odpoczywaliśmy i nawiązywaliśmy nowe kontakty towarzyskie. W międzyczasie zawitał do naszego domu Insolito całkowicie zawracając nam w głowach.  Chłopcy mieli czas aby się zaprzyjaźnić i powoli przygotowywać do wystaw. Także ten czas błogiego lenistwa wbrew pozorom minął nam aktywnie i bardzo szybko.

Hector wrócił na ringi na początku listopada i już po pierwszej wystawie wdrążył się w ten szalony świat. Na efekty nie trzeba było długo czekać , ponieważ nasz pierworodny Syn jest stworzony do ringów, potrafi się wyluzować i po prostu bawić tym co robi.

Insolito jest bardziej typem domatora – scena , światła i to całe gwiazdorzenie go nie pociąga. Stanowczo mając wybór wolałby ten czas spędzić na ganianiu piłki lub robieniu bałaganu w domu. Mimo to stara się z całych sił z wyrazem pysia : “Mamo wiedz, że robię to tylko dla Ciebie ” . Nasz drugi Syn potrafi pięknie skakać ( nawet przez cały ring) – co mogli oglądać sędziowie na ostatnich wystawach. Nie ulega żadnej presji otoczenia.

Jednak co poradzić na naszą niesforną duszę. Kochamy go takim jakim jest .

Aktualne wyniki naszych Chłopców można zobaczyć po kliknięciu :Gemmae Ratlerrimus HECTOR / Gemmae Ratlerrimus INSOLITO -> Wystawy HECTOR / Wystawy INSOLITO

Do zobaczenia w sezonie 2015.

DSC_0392

DSC_0442 DSC_0547 DSC_0500 IMG_1135

zdjęcie (1) zdjęcie 2 (4) zdjęcie 3 (4)

zdjęcie